REKLAMA
REKLAMA

Prezydent Lecce: 51 procent szans na wznowienie sezonu

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  02.05.2020 15:34
Prezydent Lecce: 51 procent szans na wznowienie sezonu

Serie A

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Prezydent US Lecce Saverio Sticchi Damian szanse na wznowienie sezonu Serie A ocenia na 51 procent. Zwraca również uwagę na niesprawiedliwą dysproporcję, która powstanie w momencie, gdy niektóre kluby wcześniej wrócą do treningów.

Władze niektórych włoskich regionów pozwoliły bowiem mieszczącym się na nich klubom na powrót do zajęć w ośrodkach treningowych już od 4 maja. W innych miejscach będzie to możliwe dopiero dwa tygodnie później.

- W obecnym stanie rzeczy nie wznowilibyśmy treningów. Dyskusja w tej sprawie jest słuszna, ale w tej chwili istnieje niesprawiedliwa dysproporcja w tym, że różne regiony podejmują różne decyzje. Pamiętam, że na początku marca wszystkie kluby zgodziły się przerwać aktywności, a nie tylko te z terenów, gdzie ludzie umierali w setkach dziennie - powiedział Sticchi Damian w wywiadzie udzielonym radiu Punt Nuovo Sport.

- Najlepiej byłoby, gdyby w przypadku powrotu nie było faworyzowania i różnicowania. W obecnym stanie rzeczy, powiedziałbym, że istnieje spora szansa na wznowienie sezonu, chociaż zależy to od tego, co się stanie po rozpoczęciu treningów. Ujmę to jako 51% - dodał prezydent Lecce.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco