REKLAMA
REKLAMA

Nowa odsłona Ligi Betclic

dodał: CB  |  źródło: Goal.pl / bukmacherzy  |  29.04.2020 16:27
Nowa odsłona Ligi Betclic

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Można już dołączyć do nowej edycji akcji promocyjnej organizowanej przez legalnego bukmachera Betclic.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin


Wystartowała nowa edycja Ligi Betclic. Aby wziąć udział w promocji wystarczy kliknąć przycisk „Dołącz” znajdujący się pod grafiką promocji na stronie Betclic.

Jeśli w każdym tygodniu trwania promocji postawisz minimum 10 zakładów, za co najmniej 20 zł każdy, po minimalnym kursie 1.50 to z końcem każdego tygodnia otrzymasz bonus od Betclic. Biorąc udział w kolejnych tygodniach akcji i stawiając zgodnie z zasadami, Twój bonus będzie rósł aż do 50 zł w ostatnim tygodniu promocji! Promocja trwa do 24 maja 2020 roku.

Zakłady kwalifikujące się do promocji mogą być kuponami zarówno pojedynczymi, jak i AKO na wszystkie dyscypliny sportowe, znajdujące się w ofercie Betclic.

Zakład bez ryzyka 50 złotych


Jeśli nie masz jeszcze konta w Betclic to korzystając z kodu promocyjnego ESPORTSGOALPL możesz też skorzystać z promocji: Zakład bez ryzyka 50 złotych. Na czym ona polega? W skrócie: jeśli Twój pierwszy zakład w Betclic okaże się przegrany, otrzymasz zwrot kwoty do 50 złotych (pomniejszonej o pobrany podatek). Kwota ta trafi bezpośrednio na Twoje konto gracza w Betclic i jeśli zechcesz możesz ją w całości wypłacić.


Przejdź na stronę Betclic


Szczegółowy regulamin promocji znajdziesz tutaj: regulamin


Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy