REKLAMA
REKLAMA

Everton rozczarowany wybrykiem Keana

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: The Sun  |  26.04.2020 13:33
Everton rozczarowany wybrykiem Keana

Moise Kean  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Moise Kean w sezonie 2019/2020 nie błyszczał na stadionach angielskiej ekstraklasy, gdzie rozegrał 22 mecze, w których strzelił jednego gola, notując dwie asysty. Media na Wyspach Brytyjskich żyją jednak tym, co włoski piłkarz zrobił w trakcie krajowej izolacji, organizując imprezę w swojej posiadłości w Chesire, w której uczestniczyć miały modelki.

Po doniesieniach The Sun można przypuszczać, że spotkanie w domu Keana miało charakter podobny, do tego, które kilka lat temu było udziałem Silvio Berlusconiego, które środki masowego nazywały "bunga-bunga".

Impreza w domu zawodnika miała trwać do wczesnych godzin porannych. Kean o czasie spędzonym w nieznanym bliżej towarzystwie pochwalił się na prywatnej grupie na snapchacie.

Wszystko wskazuje na to, że reprezentant Włoch zostanie ukarany za swój wybryk, co sugerować może oświadczenie angielskiego klubu w sprawie.

"Everton jest przerażony, gdy dowiedział się o incydencie, w którym zawodnik z pierwszej drużyny zignorował wytyczne rządu i politykę klubu w związku z kryzysem koronawirusa" - czytamy w wiadomości opublikowanej na łamach oficjalnej strony The Toffees.

"Klub jest Everton mocno rozczarowany zachowaniem piłkarza , dając wyraźnie do zrozumienia, że takie działania są całkowicie niedopuszczalne" - brzmi dalej oświadczenie.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

ola | 26.04.2020 19:39

Balotelli II

JuveLegia | 26.04.2020 20:24

IQ Lamparda to on nie ma.

Italia00 | 27.04.2020 06:16

Paratici wiedział co robi sprzedając go do Anglii. Ileż to krytyki spadło na Juventus, że pozbywa się młodego Włocha, a oni w Turynie doskonale wiedzieli co robią :) 27,5 miliona zarobić za kogoś takiego :)seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy