REKLAMA
REKLAMA

Mancini: Wznowienie rozgrywek pomoże krajowi

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  19.04.2020 16:25
Mancini: Wznowienie rozgrywek pomoże krajowi

Roberto Mancini  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Selekcjoner reprezentacji Włoch Roberto Mancini ma nadzieję, że rozgrywki piłkarskie zostaną wkrótce wznowione. Jego zdaniem piłka nożna może mieć pozytywny wpływ na zdrowie psychiczne Włochów.

- Mam nadzieję, że wkrótce będziemy mogli wrócić do normalnego życia i to wszystko stanie się tylko okropnym wspomnieniem. Czuję, że nadszedł czas na powrót do normalnego życia, choć w inny sposób niż ten, do którego byliśmy przyzwyczajeni. Oprócz zamykania firm, wkrótce będziemy mieli do czynienia z depresją na dużą skalę. Lekarze są zmęczeni - powiedział Mancini w wywiadzie dla Corriere dello Sport.

- Sport ma wartość społeczną, daje ludziom radość i pomoże krajowi na poziomie psychologicznym. Pozytywne emocje są pomocne - dodał selekcjoner reprezentacji Włoch.

- Moim zdaniem sport kontaktowy nie jest niebezpieczny. Przypadki zarażonych zawodników możemy liczyć indywidualnie, szczególnie na najwyższym poziomie. Boiska piłkarskie są ogromne, jest miejsce na treningi dla każdego, szczególnie w dużych klubach, które mają wiele boisk dla zespołów - mówił Mancini.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Konradosmen | 19.04.2020 23:18

dobrze mówi /seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
25.09 17:58