REKLAMA
REKLAMA

Iachini ostrzega przed kłopotami z treningami

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  17.04.2020 08:57
Iachini ostrzega przed kłopotami z treningami

Serie A

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Coraz bardziej prawdopodobny wydaje się scenariusz związany z tym, że drużyny Serie A wrócą do treningów 4 maja. Tymczasem szkoleniowiec ACF Fiorentiny w osobie Giuseppe Iachiniego ostrzega, że to wcale nie będzie takie proste.

Włoski minister sportu Vincenzo Spadafora potwierdził wczoraj, że 4 maja jest datą rozpoczęcia zniesienia ograniczeń dotyczących pandemii koronawirusa, w tym wznowienia treningu dla profesjonalnych sportowców.

- Dostosujemy się do wszystkiego, co nam każą robić, ale jak wszyscy inni czekamy na instrukcje - powiedział trener teamu z Toskanii w rozmowie z Rtv 38.

- Oczywiście nie będziemy w stanie trenować w normalny sposób i będzie to wszystko oprócz piłki nożnej, szczególnie na starcie. Jest to sport zespołowy, ale początkowo będziemy musieli trenować indywidualnie, a następnie w bardzo, bardzo małych grupach - kontynuował Iachini.

Rozporządzenie opracowane przez Włoską Federację Piłkarską zaleca regularne testowanie i śledzenie zawodników poprzez trzymanie ich w izolacji podczas odosobnienia treningowego. Jednak nie wszystkie kluby są w pełni wyposażone, aby sprostać tym wymaganiom.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco