REKLAMA
REKLAMA

Pandev: Inter kontaktował się ze mną

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sky Sport Italia  |  14.04.2020 13:02
Pandev: Inter kontaktował się ze mną

Goran Pandev  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Goran Pandev w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi ujawnił, że Inter Mediolan kontaktował się z nim, chcąc go pozyskać z powrotem. Sam zawodnik nie chce się jednak rozstawać z Genoą CFC.

36-latek strzelił siedem goli w swoich 20 meczach w Serie A w tym sezonie. Ekipa z Ligurii plasuje sie aktualnie na 17. miejscu w tabeli. Trzeba jednak pamiętać, że rozgrywki Serie A został wstrzymane z powodu pandemii koronawirusa.

Pandev wrócił do Włoch w 2015 roku po jednym sezonie w Galatasaray SK w Turcji. Ostatnio zawodnik ujawnił, że mediolańczycy chcieli mieć reprezentanta Macedonii Północnej ponownie w swoich szeregach.

- Faktem jest, że Inter to klub bliski mojemu sercu. Dzięki tej ekipie zmieniło się moje życie. Wygrałem z nim wiele trofeów, ale aktualnie skupiam się na swoich występach w Genoi - mówił Pandev w rozmowie ze Sky Sport Italia.

- Chciałem pokazać ludziom, że wciąż mogę pomóc drużynie. Dzwonił do mnie dyrektor sportowy Interu Piero Ausilio, co mnie zdziwiło, myślałem, że sobie żartuje. Nawet zapytałem, go, czy nie szuka młodszych zawodnik, a on odpowiedział, że potrzebuje kogoś takiego jak ja - kontynuował 36-latek.

- Później rozmawiałem z dyrektorem generalnym Genoi Alessandro Zarbane, który dał mi jasno do zrozumienia, że klub nie pozwoli mi odejść, sugerując, że ludzie mnie potrzebują - uzupełnił urodzony w Strumicy piłkarz.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Simoninho95 | 14.04.2020 14:52

Bardzo niedoceniany piłkarz.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy