REKLAMA
REKLAMA

Mandragora w Romie, Cristante w Juve?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  10.04.2020 13:57
Mandragora w Romie, Cristante w Juve?

Serie A

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Najnowsze doniesienia włoskich mediów sugerują, że Juventus FC jest zainteresowany pozyskaniem Bryana Cristante. 25-latek mógłby trafić do ekipy z Piemontu na zasadzie wymiany zawodników. Do drużyny ze stolicy Włoch mógłby się natomiast udać Rolando Mandragora.

Cristante miałby za zadanie wzmocnić rywalizację w drugiej linii Starej Damy. Siedmiokrotny reprezentant Włoch trafił do ekipy z Wiecznego Miasta w lipcu 2019 roku z Atalanty BC za blisko 20 milionów euro. W tej kampanii zawodnik zaliczył łącznie 21 spotkań, notując w nich jedno trafienie i dwie asysty.

Niezłe występy Cristante w koszulce Wilków zaowocowały tym, że piłkarzem zainteresował się Juventus. Niemniej klub z Piemontu nie myśli o tym, aby wykładać gotówkę za zawodnika. Raczej bardziej prawdopodobny scenariusz według włoskich mediów jest taki, że w zamian za mającego kanadyjskie korzenie zawodnika do Romy miałby trafić jeden z piłkarzy.

Wierząc medialnym doniesieniom w ekipie z Wiecznego Miasta miałby zakotwiczyć Włoch Mandragora. Urodzony w Neapolu zawodnik najpierw musiałby jednak zostać wykupiony przez Juve od Udinese Calcio.

Dodajmy, że Mandragora w 2018 roku trafił do ekipy z Dacia Arena za 20 milionów euro. Niemniej klub z Piemontu zapewnił sobie możliwość odkupienia zawodnika. Corriere dello Sport sugeruje, że sternicy Bianconerich podobno rozważają sprowadzenie Mandragory z powrotem do Turynu, aby zaoferować go rzymianom za Cristante.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
30.09 18:46