REKLAMA
REKLAMA

Roma przedłuży wypożyczenie Mkhitaryana?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Calciomercato  |  10.04.2020 12:35
Roma przedłuży wypożyczenie Mkhitaryana?

Henrikh Mkhitaryan  |  fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
AS Roma nie jest aktualnie gotowa na to, aby sfinalizować transfer definitywny z udziałem Henrikha Mkhitaryana. Tym samym klub z Wiecznego Miasta rozważa przedłużenie okresu wypożyczenia piłkarza z Arsenalu FC.

31-letni zawodnik dołączył do Romy latem minionego roku na roczne wypożyczenie, za które rzymianie musieli zapłacić trzy miliony euro. Co prawda w porozumieniu między oboma klubami zawarta jest opcja transferu definitywnego z udziałem piłkarza. Niemniej Ormianin kosztowałby przy tego typu rozwiązaniu 25 milionów euro klub z Serie A.

Na dzisiaj suma wydaje się nie do przyjęcia dla Wilków. Chociaż trzeba podkreślić, że Mkhitaryan zaaklimatyzował się stosunkowo szybko w stołecznej drużynie, notując w jej szeregach 17 meczów, z których strzelił sześć goli, a także zaliczył cztery asysty.

Calciomercato.com sugeruje, że agent Mino Raiola zaproponował Romie przedłużenie wypożyczenia swojego klienta do czerwca 2021 roku. Takie rozwiązanie miałby się jednak wiązać z obowiązkową opcją wykupienia piłkarza po roku. Niemniej najpierw Mkhitaryan musiałby przedłużyć swój kontrakt z The Gunners, który wygasa z końcem czerwca 2021 roku.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
14.08 17:22