REKLAMA
REKLAMA

Emery kolejnym kandydatem na trenera Rossonerich

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sky Sport Italia  |  09.04.2020 19:13
Emery kolejnym kandydatem na trenera Rossonerich

Radość piłkarzy AC Milanu  |  fot. Grzegorz Wajda

Liga niemiecka wróciła do gry!
Unai Emery zdaniem włoskich mediów jest kolejnym kandydatem na trenera AC Milanu w przyszłym sezonie. Wcześniej łączeni z tym stanowiskiem byli Luciano Spalletti i Ralf Rangnick.

Coraz bardziej niepewny swojej przyszłości w klubie z Lombardi w związku z powyższym może być Stefano Pioli. Włoski szkoleniowiec ma co prawda ważną umowę z mediolańczykami do końca czerwca 2021 roku, ale sternicy Rossonerich coraz bardziej rozważają zmianę trenera.

Ostatnio co prawda pojawiły się głosy, że przesądzone jest to, że Niemiec Rangnick podejmie się pracy w klubie z miasta mody. Niemniej wciąż nie wiadomo, w jakiej roli miałby się sprawdzić w szeregach przedstawiciela Serie A. Niewykluczone, że okaże się następcą Zvonimira Bobaba na stanowisku dyrektora sportowego.

Tymczasem dziennikarze Sky Sport Italia podają, że przymierzany do pracy w Milanie, jest Hiszpan Emery. Były opiekun Paris Saint-Germain, czy Arsenalu FC pozostaje bez pracy od listopada minionego roku, gdy jego obowiązki w klubie z północnego Londynu przejął Mikkel Arteta.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco