REKLAMA
REKLAMA

Schalke rywalem Milanu w walce o Milika

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  08.04.2020 21:05
Schalke rywalem Milanu w walce o Milika

Arkadiusz Milik  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Schalke 04 Gelsenkirchen może być rywalem Milanu w walce o pozyskanie reprezentanta Polski Arkadiusza Milika - informuje Tuttomercatoweb.

Reprezentant Polski jest związany z Napoli kontraktem do czerwca 2021 roku. Dotychczas obie strony nie zdołały dojść do porozumienia w sprawie jego przedłużenia i jego odejście jest coraz bardziej prawdopodobne.

W ostatnich tygodniach Milik był łączony przede wszystkim z Milanem, gdzie miałby zastąpić Zlatana Ibrahimovicia. Teraz jednak do walki o jego sprowadzenie miało włączyć się Schalke 04 Gelsenkirchen.

Jak informuje Tuttomercatoweb, niemiecki klub zaoferował Napoli 25 milionów euro za polskiego napastnika. Oferta ta nie zadowala jednak włoskiego klubu, który jest gotowy sprzedać Milika za 35 milionów euro. Jest to kwota już niższa o pięć milionów euro od początkowo oczekiwanej przez Napoli.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

propu31 | 08.04.2020 22:53

Już chyba lepsze to Schalke. Aczkolwiek Bundesliga jest bardziej Wymagająca fizycznie niż SerieA i czy Milik z jego kolanami da radę? Wątpię. Milan nie, nie i jeszcze raz nie

Fan_Tulipan | 09.04.2020 13:08

Schalke 04 to duży klub, z ogromną rzeszą fanów. Patrząc na ich kadrę to Milik byłby tam w ataku pierwszoplanową postacią. Praktycznie bez konkurencji.
W Gelsenkirchen chyba nie byłoby na Polaka aż takiego ciśnienia i oczekiwań jak w Neapolu. Mógłby w swoim stylu czasami kopać się po czole i nie byłoby takich wytyków, a na ławce i tak by nie usiadł.
Tylko niech Niemiaszki dorzucą jeszcze kilka milionów, ponieważ te owe 25 to trochę biednie.

FCHollywood | 09.04.2020 15:12

Wartość rynkowa Milika, to 32 mln, więc 25 w obecnych czasach to nie taka bieda.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy