REKLAMA
REKLAMA

Raiola oferuje De Ligta Realowi

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Defensa Central  |  22.02.2020 22:22
Raiola oferuje De Ligta Realowi

Matthijs De Ligt  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Nie jest tajemnicą, że przedstawiciele Realu Madryt rozglądają się za zawodnikami, mogącymi wzmocnić defensywę zespołu. W ostatnich dniach Królewskim zaoferowany został Holender Matthijs de Ligt, który aktualne występuje w Juventusie.

Królewscy poszukują już długoterminowego następcy Sergio Ramosa, który ma już 34 lata, a jego aktualna umowa wygasa w 2021 roku. Czy takim następcą może zostać Matthijs De Ligt?

Jak informuje Defensa Central, młody Holender został zaoferowany Realowi Madryt przez swojego menedżera Mino Raiolę, który w ostatnim czasie prowadził z Królewskimi także rozmowy na temat przyszłości Alphonse'a Areoli.

Według informacji hiszpańskiego portalu, Real mógłby być zainteresowany pozyskaniem De Ligta, ale pod dwoma warunkami. Pierwszym z nich jest znaczące obniżenie pensji, a drugim brak prowizji dla menedżera. Holender w Juventusie zarabia 12 milionów euro, a Królewscy nie mogą sobie pozwolić na zaoferowanie mu podobnego wynagrodzenia. W grę mogłaby wchodzić kwota maksymalnie 8-9 milionów euro rocznie.

20-letni Holender do Juventusu trafił latem ubiegłego roku z Ajaksu Amsterdam, ale w ostatnim czasie nie mógł liczyć na regularne występy w drużynie prowadzonej przez Maurizio Sarriego. Tym samym jego przyszłość w Turynie stała się temat intensywnych spekulacji. W ostatnim tygodniu pojawiły się również informacje, że jego sprowadzeniem nadal poważnie zainteresowany jest Manchester United.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

ZSh | 04.04.2020 10:06

Brak prowizji dla grubasa? - oznacza to zakończenie rozmów...

Bianconeri18 | 04.04.2020 11:49

Gdzie jeszcze przeczytamy że on idzie ? Do Barcy ? PSG?

dalmare | 04.04.2020 20:50

Nawet abstrah.ując od potencjału, teza że DeLigt ma predyspozycje by zastąpić Ramosa brzmi groteskowo: najemnik w rękach spekulanta zestawiony z Hiszpanem o takim charakterze.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy