REKLAMA
REKLAMA

Daleka droga do porozumienia Arsenalu z Romą ws. Mkhitaryana

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: The Express  |  03.04.2020 09:59
Daleka droga do porozumienia Arsenalu z Romą ws. Mkhitaryana

Henrikh Mkhitaryan  |  fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Według informacji zamieszczonych na The Express sternicy Arsenalu FC odrzucili już dwie propozycje AS Romy w sprawie transferu definitywnego z udziałem Henrikha Mkhitaryana. Tym samym przyszłość kapitana reprezentacji Armenii w klubie z Wiecznego Miasta stanęła pod znakiem zapytania.

Mkhitaryan po swojej przeprowadzce do Romy odżył po nieudanych przygodach w Man Utd i The Gunners. Wiele wskazywało, że zawodnik na dobre zwiąże swoją przyszłość z przedstawicielem Serie A.

Kłopot w tym, że Arsenal nie zamierza ułatwiać sprawy piłkarzowi, oczekując za niego 18 milionów funtów. Suma ta jest zbyt wysoka dla władz Wilków, co pozwala przypuszczać, że do porozumienia w sprawie transferu daleka droga.

Media donoszą natomiast, że w przypadku, gdyby Arsenal nie doszedł do konsensusu z Romą w sprawie przeprowadzki Mkhitaryana, to bardzo realny scenariusz zakłada, że włoską ekipę może zasilić Pedro z Chelsea FC, któremu umowa z londyńskim klubem wygasa z końcem czerwca.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Mucha52 | 03.04.2020 18:20

Włoskie żebraki tylko by wypożyczyły. Ale jeśli chodzi o sprzedawanie to krzyczą za byle przeciętniaków po 50,60 milionów . Najlepszym  przykładem był Bellotti którego prezes Torino wyceniał na 100 milionów :)seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
14.08 17:22