REKLAMA
REKLAMA

Ibrahimovic: Musimy spróbować cieszyć się życiem

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: SerieA.pl  |  02.04.2020 08:40
Ibrahimovic: Musimy spróbować cieszyć się życiem

Zlatan Ibrahimović  |  fot. Abaca/Hepta/ SPORTPICTURES

Freebet 60zł bez depozytu z kodem GOAL
Zlatan Ibrahimović w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dla mediów przekonywał, że swoją przyszłość wiąże z AC Milanem, chociaż nie jest wykluczone, że Szwed zakończy karierę. - Zobaczymy, jeszcze nie wiem, czego chcę. Mam takie wrażenie, że codziennie dzieje się coś nowego - mówił "Ibracadabra" cytowany przez Football Italia.

Przypomnijmy, że doświadczony napastnik wrócił do ekipy z miasta mody w styczniu na zasadzie wolnego transferu. Wcześniej zawodnik reprezentował barwy LA Galaxy. W tej kampanii w 10 spotkaniach piłkarz, zdobył cztery bramki.

- Zobaczymy, jeszcze nie wiem, czego chcę - powiedział Ibrahimovic w rozmowie ze Svenska Dagbladet.

- Wydaje się, że codziennie dzieje się coś nowego. Włochy to mój drugi dom i znów czymś niezwykłym byłoby zagrać na wypełnionym kibicami San Siro. Nie ukrywam, że brakowało mi pasji Włochów do piłki nożnej - zaznaczył Szwed.

Jeszcze zanim zarządzono społeczną izolację we Włoszech, to zawodnikowi udało się polecieć do Sztokholmu, aby być z żoną i rodziną, która nie przeprowadziła się z nim do Mediolanu.

- Kto mógł przewidzieć tę pandemię koronawirusa? To smutne, że wszystkie rozgrywki zostały zawieszone, ale musimy przestrzegać zasad i być cierpliwym. Zdrowie jest najważniejsze - przekonywał 38-latek.

- Musimy spróbować cieszyć się życiem. Mam rodzinę do opieki, są tutaj szczęśliwi, więc ja też - kontynuował Ibrahimovic.

- Chcę dalej się rozwijać, ale nie tylko myślę o sobie i piłce nożnej, ale wszystkim wokół mnie: mojej rodzinie i moim szczęściu. Piłka nożna to moja kariera, ale w moim życiu jest o wiele więcej ważnych spraw - podsumował były reprezentant Szwecji.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Rob66 | 02.04.2020 10:49

To miał kupę szczęścia że zdążył przed zamknięciem granic wyjechać.

FCHollywood | 02.04.2020 22:24

Szczęścia? Pierwszy przypadek we Włoszech był jeszcze w styczniu, potem w lutym były jego prawdziwe początki i nie miał zahamowań. Na początku marca było już wiadomo tyle, że nie było to ogromnie trudne do przewidzenia.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy