REKLAMA
REKLAMA

Inter też obcina zarobki w porozumieniu z piłkarzami i trenerami

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: SerieA.pl  |  01.04.2020 09:36
Inter też obcina zarobki w porozumieniu z piłkarzami i trenerami

Samir Handanovic  |  fot. Grzegorz Wajda

Piłkarze wracają na boiska!
Po tym, jak Juventus FC porozumiał się z piłkarzami w sprawie zarobków, dzięki czemu w najbliższych miesiącach zaoszczędzi 90 milionów euro, we wtorek światło dzienne ujrzała wiadomość, że także w Interze Mediolan będą miały miejsce redukcje zarobków. Klub z miasta mody ma w ciągu dwóch miesięcy zaoszczędzić 20 milionów euro.

"Po ciągłych rozmowach władz klubu, trenera Antonio Conte i kapitana drużyny Samira Handanovicia - biorąc pod uwagę poważną sytuację z pandemią - okazało się, że trener, personel techniczny i wszyscy zawodnicy pierwszej drużyny są zgodni, aby zmniejszyć swoje wynagrodzenie za pozostałą część bieżącego sezonu sportowego. Szczegółowe ustalenia i indywidualne umowy zostaną uzgodnione, gdy scenariusze związane z wznowieniem rozgrywek lub ich anulowaniem zostaną precyzyjniej nakreślone" - czytamy w komunikacie Włoskiej Agencji Prasowej.

Dodajmy, że Inter plasuje się aktualnie na trzeciej pozycji w tabeli włoskiej ekstraklasy, legitymując się dorobkiem 54 punktów na koncie. Nerazzurri w odróżnieniu od Juve i SS Lazio mają jednak na swoim koncie jeden mecz rozegrany mniej. Do lidera rozgrywek mediolańczycy tracą obecnie dziewięć punktów.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco