REKLAMA
REKLAMA

Prezydent Genoi: Najpierw normalność, później mecze

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: La Stampa  |  01.04.2020 08:59
Prezydent Genoi: Najpierw normalność, później mecze

Serie A

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Interesujący wywiad pojawił się dzisiaj na łamach dziennika La Stampa z prezydentem Genoi CFC w osobie Enricio Preziosim. Sternik klubu z portowego miasta dał jasno do zrozumienia, że w przypadku powrotu do gry priorytetem musi być powrót do normalności po pandemii koronawirusa.

- Najpierw normalność, potem gra. To nie jest priorytet, ale musimy o tym porozmawiać. Kluby to przedsiębiorstwa,  mające w takich czasach jak teraz kłopoty. Nie są w tym przypadku żadnym wyjątkiem - mówił Preziosi w rozmowie z dziennikiem wydawanym w Turynie.

- Wygląda na to, że będziemy musieli stać w miejscu do 3 maja. Na dzisiaj trudno mi powiedzieć, co się może stać. W każdym razie najważniejsze w tej chwili powinno być zdrowie ludzi - kontynuował działacz Rossoblu.

- Ludzie nie są jeszcze gotowi na to, aby móc rozmawiać o piłce nożnej, cieszyć się nią, w związku z tragedią, która ma miejsce. Musimy jako społeczeństwo najpierw wrócić do normalności, a później dopiero zacząć myśleć o meczach piłkarskich - skwitował 72-latek.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco