REKLAMA
REKLAMA

Rummenigge przekona Alabę do pozostania?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sport1.de  |  30.03.2020 17:52
Rummenigge przekona Alabę do pozostania?

David Alaba  |  fot. Karol Cichoń

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Przyszłość obrońcy Bayernu Monachium Davida Alaby jest od pewnego czasu tematem intensywnych spekulacji. Reprezentant Austrii był ostatnio łączony z przenosinami do Hiszpanii lub Anglii, ale po ostatnich słowach Karla-Heinza Rummenigge jest szanse na pozostanie w stolicy Bawarii zwiększyły się.

Rummenigge kategorycznie odrzucił możliwość wymiany z Manchesterem City, w ramach której na Allianz Arena miałby trafić Leroy Sane, a David Alaba powędrowałby w przeciwnym kierunku. Prezes Bayernu stwierdził również, że Austriak jest zawodnikiem z wielkimi zasługami dla klubu.

- Zakładam, że jeżeli David będzie chciał pozostać w Bayernie, to znajdziemy z nim satysfakcjonujące rozwiązanie - stwierdził Rummenigge.

Jak informuje Sport1, słowa Rummenigge miały sprawić, że otoczenie Alaby upewniło się, że Bayern Monachium naprawdę chce zatrzymać piłkarza w zespole.

Obecna umowa Alaby z Bayernem obowiązuje do czerwca 2021 roku. Bawarski klub przedstawił mu już jakiś czas temu ofertę jej przedłużenia, ale została ona przez zawodnika odrzucona. Wszystko jednak wskazuje na to, że obie strony wrócą do rozmów.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy