REKLAMA
REKLAMA

Nowy kontrakt dla Neuera w Bayernie wciąż niepewny

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Kicker  |  30.03.2020 14:09
Nowy kontrakt dla Neuera w Bayernie wciąż niepewny

Manuel Neuer  |  fot. Grzegorz Wajda

Piłkarze wracają na boiska!
Wciąż nie został rozwiązany temat przyszłości Manuela Neuera w Bayernie Monachium. Kicker podaje, że doświadczony niemiecki bramkarz oczekuje od władz mistrzów Niemiec umowy na cztery lata. Bayern jest natomiast gotowy przedłużyć z zawodnikiem kontrakt do końca czerwca 2024 roku.

Obecna umowa 34-latka z klubem z Bawarii obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. W ostatnim czasie w związku z takim stanem rzeczy światło dzienne ujrzały doniesienia, że reprezentantem Niemiec zainteresowała się Chelsea FC, która szuka następcy dla Kepy.

Niewykluczony jest jednak scenariusz, że zawodnik wypełni do końca swoją umowę z Bayernem, a latem przyszłego roku zmieni klub na zasadzie wolnego transferu, co jest często praktykowane w klubach z Bundesligi, że przypomnimy przypadki transferów z udziałem Michaele'a Ballacka, czy Roberta Lewandowskiego.

W tej kampanii Neuer wystąpił łącznie w 37 spotkaniach, w których 15 razy zachował czyste konto. Dodajmy, że rynkowa wartość bramkarz urodzonego w Gelsenkirchen szacowana jest na 18 milionów euro.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco