REKLAMA
REKLAMA

Media: Milik rozważa rozstanie z Napoli

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: La Gazzetta dello Sport  |  30.03.2020 13:44
Media: Milik rozważa rozstanie z Napoli

Arkadiusz Milik  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Według najnowszych doniesień włoskich mediów już nie tylko Atletico Madryt i AC Milan biorą pod uwagę pozyskanie Arkadiusza Milika, ale sam reprezentant Polski bierze taka ewentualność pod uwagę. Wychowanek Rozwoju Katowice według informacji La Gazzetta dello Sport nie jest do końca zadowolony w SSC Napoli.

Polski napastnik w trakcie trwającej kampanii spisywał się w koszulce Azzurrich całkiem nieźle. Milik wystąpił w 16 meczach Serie A, w których zdobył dziewięć bramek. Taki stan rzeczy sprawia, że zawodnik może w trakcie letniej sesji transferowej zmienić barwy klubowe.

Obecny kontrakt Milika z klubem z Kampanii obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. Tym samym dla Napoli rysuje się jedna z ostatnich szans na to, aby zarobić pieniądze na sprzedaży Polaka, który na razie nie kwapi się parafowania nowego kontraktu z klubem z południa Włoch.

Polski napastnik zmieni klub? Chcą go dwaj europejscy giganci!


Najpopularniejszy włoski dziennik sportowy we Włoszech sugeruje też, że Milik nie jest szczęśliwy w Napoli, chcąc szukać nowego wyzwania. Ostatnio coraz częściej słychać głosy, że uważnie sytuację Polaka śledzą przedstawiciele Rossonerich i Los Colchoneros.

Przypomnijmy, że Milik dołączył do ekipy spod Wezuwiusza w 2016 roku z AFC Ajaxu. W holenderskiej drużynie w 75 meczach zawodnik strzelił 47 goli. Tymczasem w Napoli w 109 spotkaniach zdobył 46 bramek.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy