REKLAMA
REKLAMA

Young: Włochy dają dobry przykład

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  30.03.2020 13:30
Young: Włochy dają dobry przykład

Ashley Young  |  fot. Ramil Sitdikov / Sputnik/ Hepta / Sport Pictu

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Ciekawej wypowiedzi w rozmowie z Corriere della Sera udzielił Ashley Young. Anglik w trakcie styczniowej sesji transferowe dołączył do Interu Mediolan. Zawodnik był też mieszkańcem Lombardii, czyli jednej z czerwonych stref Włoch w trakcie pandemii koronawirusa. Doświadczony piłkarz chwali jednak kraj z południa Europy za działania związane z walką z zarazą, przekonując, że Włochy są przykładem dla innych, jak należy radzić sobie z wirusem.

- Włochy dały wspaniały przykład światu. W Anglii ludzie nadal chodzą do pracy, a ja widziałem też niesamowite sceny w jednym z supermarketów, które w tych czasach nie powinny mieć miejsca - mówił Young w rozmowie z Corriere della Sera.

Były kapitan Manchesteru United ujawnił też, że trochę boi się zachorować, apelując też, aby piłka nożna zeszła teraz na dalszy plan.

- Muszę przyznać, że trochę się boję o zdrowie swoje i bliskich. Z drugiej strony wiem, że rząd podjął słuszne decyzje, chociaż wiadomo, że nikt nie lubi izolacji. Dzięki temu możemy jednak na nowo nawiązywać relacje ze swoimi bliskimi, dla których wcześniej nie mieliśmy czasu - rzekł Anglik.

- Mamy teraz do czynienia z pandemią. Piłka nożna się nie liczy. Trzeba myśleć o ludziach, którzy codziennie tracą życie - skwitował Young.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Szmuggi | 31.03.2020 09:32

HAHAHAHA Young nigdy nie był z tych bystrych ale teraz to pobił rekord głupoty. Podawać kraj w którym zakażonych jest ponad 100tys. a umarło już 11500 osób jako przykład to trzeba mieć w głowie dziurę.

zirytowany | 31.03.2020 10:41

Nie no zajebiście sobie radzą, są na drugim miejscu na świece pod kątem zachorowań i na pierwszym pod kątem zgonów, tylko brać przykład z Włochów.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
12.08 22:50
12.08 18:36