REKLAMA
REKLAMA

Rummenigge: Pracujemy nad nowymi kontraktami

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Bulinews.com  |  28.03.2020 13:08
Rummenigge: Pracujemy nad nowymi kontraktami

Manuel Neuer  |  fot. Abaca/Hepta/ SPORTPICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Prezes Bayernu Monachum Karl-Heinz Rummenigge potwierdził, że klub pracuje nad nowymi kontraktami między innymi dla Manuela Neuera, Thomasa Muellera, Thiago Alcantary i Davida Alaby. Przyznał również, że wszelkie działania w kierunku sprowadzenia nowych zawodników zostały wstrzymane.

- Chciałbym podkreśli, że obecnie prowadzimy rozmowy tylko z zawodnikami, których kontrakty wygasają w 2021 roku. Dotyczy to między innymi Manuela Neuera, Thomasa Muellera, Thiago Alcantary i Davida Alaby. Wszyscy mają wielkie zasługi dla Bayernu i trzeba to wziąć pod uwagę - powiedział Rummenigge.

Rummenigge przyznał również, że Bayern wstrzymał wszystkie transferu z powodu epidemii koronawirua. - Nikt dziś nie wie dokładnie, jak kryzys związany z koronawirusem wpłynie na piłkę nożną w najbliższych tygodniach i miesiącach. Dlatego na razie wstrzymaliśmy nasze prace nad sprowadzeniem nowego zawodników. Ale jest jedna rzecz, którą już dzisiaj mogę przewidzieć. Zarówno opłaty transferowe, jak i wynagrodzenia zostaną poddane ponownej ocenie przez wszystkie kluby w Europie - dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy