REKLAMA
REKLAMA

Szczęsny: Będę gotowy na wznowienie sezonu

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sky Sport Italia  |  27.03.2020 08:53
Szczęsny: Będę gotowy na wznowienie sezonu

Wojciech Szczęsny  |  fot. Grzegorz Wajda

Freebet 60zł bez depozytu z kodem GOAL
Cały czas nie wiadomo, kiedy rozgrywki piłkarskie zostaną wznowione. Tymczasem ostatnio ze Sky Sport Italia rozmawiał Wojciech Szczęsny, zapewniając, że po zakończeniu czasu kwarantanny piłkarze Juventusu FC cały czas pozostają w swoich domach, przygotowując się ewentualnego odwieszenia sezonu.

- Minęły dwa tygodnie od rozpoczęcia kwarantanny. Jestem sam, ponieważ moja rodzina wróciła do Polski - powiedział reprezentant Polski.

- To nie jest proste. Dużo śpię, ale trenuję codziennie, aby przygotować się do wznowienia rozrywek ligowych - dodał Szczęsny.

Obrońca Juve, Daniele Rugani, była pierwszym zawodnikiem Serie A, który uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa, a później choroba dopadła Blaise Matuidiego i Paulo Dybalę.

- To była smutna wiadomość, ale na szczęście żaden z nich nie miał poważnych objawów. Jedynym rozwiązaniem w walce z wirusem jest pozostanie w domu - przekonywał polski bramkarz.

Juventus rozegrał ostatni mecz Serie A przed przymusową przerwą z Interem Mediolan, wygrywając wówczas 2:0.

- W moim odczuciu dobrze się stało, że rozegraliśmy to spotkanie. Szkoda jednak, że odbyło się to bez kibiców, bo mecze bez fanów, to nie samo. To był dziwny mecz - zakończył 29-latek urodzony w Warszawie.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco