REKLAMA
REKLAMA

Bonucci: Najgorsze za nami

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  26.03.2020 09:35
Bonucci: Najgorsze za nami

Leonardo Bunucci  |  fot. Grzegorz Wajda

Liga niemiecka wróciła do gry!
Leonardo Bonucci W rozmowie z klubową telewizją nie ukrywał, że ostatnie dni były nie tylko dla niego, ale dla całego Juventusu FC bardzo trudne. Włoch potwierdził jednak, że za ekipą z Piemontu okres izolacji. Tym samym teraz zawodnicy Starej Damy będą mogli już wychodzić z domu do sklepu, czy do apteki.

Juventus był poddany kwarantannie przez ostatnie dwa tygodnie po tym, jak Daniele Rugani została pierwszym zawodnikiem Serie A, który uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Do włoskiego defensora w kolejnych dniach dołączyli Blaise Matuidi i Paulo Dybala. Bonucci jest już jednak przekonany, że najgorsze już za drużyną.

- Nic mi nie jest, ale te dni były ciężkie: dzisiaj kwarantanna się skończyła. Nie przeżyłem żadnych objawów choroby, mając pod tym względem szczęście - mówił zawodnik przed kamerą JTV.

- Z moimi dziećmi i z żoną mieliśmy dni pełne rozmaitych zajęć. Na pewno się nie nudziliśmy. Miałem okazję bawić się ze swoim synem Lorenzo w ogrodzie, jak to miejsce kiedyś - kontynuował Włoch.

- W tym trudnym czasie można było dostrzec rzeczy, których nie zauważamy na co dzień - kontynuował piłkarz.

- Każdego poranka otrzymywaliśmy z klubu zalecenia na temat ćwiczeń. Ja trenował zwykle od 15:00. Co robiłem? Korzystał z rowerka stacjonarnego, robiłem pompki, ćwiczyłem mięśnie brzucha - dodał Włoch.

Dodajmy, że z powodu pandemii koronawirusa rozgrywki piłkarskie są zawieszone. Cały czas trwają jednak działania władz Włoskiej Federacji Piłkarskiej zmierzające do tego, aby sezon 2019/2020 mógł zostać dokończony. Aktualnie liderem rozgrywek jest Juve, które ma "oczko" przewagi nad drugim SS Lazio.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco