REKLAMA
REKLAMA

Mancini: Czuję się bezpiecznie we Włoszech

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  22.03.2020 10:14
Mancini: Czuję się bezpiecznie we Włoszech

Roberto Mancini  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
W ostatnim czasie w niezwykle trudnym położeniu są Włochy, które stały się światowym epicentrum rozpowszechniania koronawirusa. Tymczasem na temat swojego kraju w rozmowie z La Gazzetta dello Sport głos zabrał Roberto Mancini.

- Nawet nie myślałem o wyjeździe z Włoch, ponieważ czuję się tutaj bezpiecznie i mam pełne zaufanie do naszych lekarzy, którzy wykonują heroiczną pracę - powiedział selekcjoner reprezentacji Włoch.

- Mówię to jako zwykły obywatel, nie dlatego, że pełnię rolę instytucjonalną i reprezentuję drużynę narodową Włoch - dodał Mancini.

Włochy to stan umysłu!


Na całym świecie popularne stały się filmy wideo umieszczane na portalach społecznościowych, w których widać, jak Włosi się wzajemnie wspierają, śpiewając między innymi hymn na balkonach.

- To autentyczne Włochy. W trudnych okolicznościach my Włosi staramy się dawać z siebie wszystko. Przytulamy się, pomagamy, wkładamy cała ludzkość w grę - kontynuował były trener Zenitu Sankt Petersburg.

- Ci ludzie, po tak wielkim bólu i strachu, zasłużyli na Mistrzostwa Europy, aby się rozluźnić i zacząć wszystko od nowa - dodał Mancini.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
25.09 17:58