REKLAMA
REKLAMA

Paolo Maldini i jego syn zarażeni koronawirusem

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  21.03.2020 21:18
Paolo Maldini i jego syn zarażeni koronawirusem

Paolo Maldini  |  fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Dyrektor techniczny AC Milanu Paolo Maldini i jego syn Daniele mieli pozytywny wynik na koronawirusa, czytamy na łamach serwisu Football Italia. Mediolański klub opublikował na ten temat specjalne oświadczenie na swojej stronie internetowej.

"AC Milan potwierdza, że ​​Paolo Maldini, dyrektor techniczny klubu, dowiedział się o kontakcie z osobą, która następnie uzyskała pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa i sama zaczęła wykazywać objawy wirusa" - brzmi komunikat klubu z miasta mody.

"Wczoraj test otrzymał Paolo, a jego wynik okazał się pozytywny. Jego syn Daniel, napastnik w młodzieżowej drużynie AC Milanu, który wcześniej trenował w pierwszej drużynie, również miał pozytywny wynik na koronawirusa" - czytamy dalej.

"Zarówno Paolo, jak i Daniel czują się już dobrze. Ukończyli już dwutygodniowy okres kwarantanny  domowej, w której trakcie nie mieli kontaktu z żadną osobą. Teraz będą podlegać kwarantannie do momentu aż będzie wiadomo, że zostali w pełni wyleczenie" - oświadcza Milan.

Powyższa wiadomość pojawiła się niedługo po tym, jak włoskie media obiegł komunikat, że Paulo Dybala został trzecim zawodnikiem Juventusu FC, który miał pozytywny wynik testu na koronawirusa.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Rectum | 22.03.2020 09:17

Prościej napisać kto jeszcze jest zdrowy.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy