REKLAMA
REKLAMA

Immobile apeluje do kibiców: Zostańcie w domach

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  21.03.2020 13:36
Immobile apeluje do kibiców: Zostańcie w domach

Ciro Immobile  |  fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Napastnik Lazio Ciro Immobile zaapelował do kibiców swojego klubu o pozostanie w domach w okresie walki z koronawirusem.

- Musimy zacisnąć zęby i wkrótce znów się zobaczymy. Jestem o tym przekonany. Wrócimy, by podzielić się chwilami, dobrymi lub złymi, ale wyjdziemy z tego. Teraz jednak musimy zostać w domu z naszymi rodzinami i skorzystać z tego, nawet jeśli jest to trudny okres - powiedział Immobile w wywiadzie udzielony Corriere dello Sport.

- Wielu ludzi musiało zamknąć firmy lub ryzykować utratę pracy z powodu wirusa. Martwię się o to i o ludzi, którzy walczą o życie - dodał napastnik stołecznego klubu.

- Moja pierwsza myśl, po przebudzeniu i zjedzeniu śniadania, to teraz praca domowa z moimi córkami Giorgią i Michelą. Wieczorem lub rano przychodzą nauczyciele, a ja muszę im pomóc w nauce. Potem trenuję, wybierając, czy robię to rano czy po południu. Czasami trenuję dwa razy dziennie - mówił Immobile

- Z rodziną zazwyczaj oglądamy filmy, innym razem gram w gry wideo. Po kolacji, wieczorem, gramy w gry planszowe. Życie toczy się w ten sposób. Jest to trochę powolne dla nas piłkarzy, ale spędzani czasu z rodziną jest teraz piękne, to pozytywna strona sytuacji kryzysowej. W trakcie sezonu, podczas zgrupowań i wyjazdów, nie jesteśmy zbyt często w domu. Teraz mamy więcej czasu i różnica jest wyraźna - dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
28.09 23:18
28.09 18:53