REKLAMA
REKLAMA

Agent Ruiza: Rozmowy na temat nowej umowy mogą poczekać

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Marca  |  21.03.2020 09:40
Agent Ruiza: Rozmowy na temat nowej umowy mogą poczekać

Fabian Ruiz  |  fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
W czasie "piłkarskiej śpiączki" słyszeć można głosy, że Fabian Ruiz może latem zmienić barwy klubowe. Hiszpan znajduje się na celowniku FC Barcelony, czy Realu Madryt. Tymczasem agent zawodnika w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dał do zrozumienia, że po zakończeniu sezonu przeprowadzi rozmowy z władzami SSC Napoli na temat nowego kontraktu piłkarza.

- W tym sezonie doszło do wielu zmian w klubie, to był trudny rok dla Napoli - powiedział Alvaro Torres w rozmowie z hiszpańskim dziennikiem Marca.

- Czy Fabian przedłuży kontrakt z klubem? Odłożyliśmy negocjacje w tej sprawie na późniejszy termin po zakończeniu sezonu - kontynuował menedżer.

Co dalej z reprezentantem Hiszpanii?


- Oczywiście na rynku są kluby, które złożyły zapytania ws. Ruiza. Przekazaliśmy już tę informację sternikom Napoli - dodał Torres.

- Trzeba pamiętać, że aktualnie umowa Fabiana nie zawiera klauzuli odstępnego. Szczerze? Naprawdę nie wiem, jaka jest aktualnie jego wartość - skwitował agent piłkarski.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Fan_Tulipan | 21.03.2020 10:27

Fabian Ruiz ma kontrakt do 30.06.2023 r. to jeszcze trochę czasu jest na negocjacje odnośnie nowego kontraktu.
U Gattuso zaczął grać na swojej pozycji i było widać, że coś się ruszyło i powoli wraca do formy.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
06.07 16:40