REKLAMA
REKLAMA

Gazidis: Piłka nożna jeszcze będzie odgrywać ważną rolę

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  20.03.2020 20:38
Gazidis: Piłka nożna jeszcze będzie odgrywać ważną rolę

Radość piłkarzy AC Milanu  |  fot. Grzegorz Wajda

ZAKŁAD BEZ RYZYKA 50pln (zwrot na konto depozytowe)
Dyrektor generalny AC Milanu w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dla mediów wyraził przekonanie, że piłka nożna prędzej, czy później wróci do normalności. Na dzisiaj jednak najważniejsze jest zdrowie piłkarzy i pracowników klubu.

Włochy są krajem, który najbardziej ucierpiał jak na razie z powodu pandemii koronawirusa. Media codziennie donoszą o kolejnych zgonach ludzi z powodu nieszczęsnego patogenu. Już wiadomo, że z tego powodu zmarło ponad cztery tysiące osób.

- Piłka nożna powróci w odpowiednim momencie, ale nie przed rozwiązaniem tej światowej katastrofy - powiedział Ivan Gazidis cytowany przez Football Italia.

- Priorytetem dla Milanu jest i zawsze będzie zdrowie i bezpieczeństwo naszych piłkarzy i personelu, naszej lokalnej i globalnej społeczności. Nie można zapominać, że najbardziej narażeni na ryzyko są wśród nas - zaznaczył Południowoafrykańczyk.

- Kiedy wrócimy na boisko, jestem przekonany, że piłka nożna będzie również odgrywać ważną rolę w odbudowie kraju, zarówno z ekonomicznego, jak i moralnego punktu widzenia, milionów ludzi, którzy kochają ten sport - zaznaczył Gazidis.

Dodajmy, że przedstawiciele władz Serie A mają nadzieję, że rozgrywki ligowe mogą zostać wznowione na początku maja. Na dzisiaj są jednak tylko domysły i przypuszczenia, a wszystko zależy od tego, czy uda się opanować pandemię choroby.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco