REKLAMA
REKLAMA

W cieniu koronawirusa burza w Milanie?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: La Gazzetta dello Sport  |  17.03.2020 15:56
W cieniu koronawirusa burza w Milanie?

Paolo Maldini  |  fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Według najnowszych doniesień La Gazzetta dello Sport za dział sportowy w AC Milanie zaczął odpowiadać dotychczasowy dyrektor generalny klubu z Lombardii w sobie Ivana Gazidisa. Tym samym wszystko wskazuje na to, że lada moment z Milanem rozstanie się z Paolo Maldini.

Były reprezentant Włoch w ostatnim czasie pełnił w Milanie funkcję dyrektora technicznego, będąc odpowiedzialnym za transfery z klubu i do klubu. Wiele jednak wskazuje na to, że dni Maldiniego w mediolańskiej ekipie są policzone i Włoch podzieli los Zvonimira Bobana, który został już zwolniony z Milanu po tym, jak publicznie skrytykował swojego zwierzchnika w osobie Gazidisa.

Według medialnych doniesień kością niezgody jest podjęcie rozmów przez Południowoafrykańczyka z Ralfem Rangnickiem w sprawie pełnienia obowiązków menedżera w szeregach Rossonerich. Co prawda agent niemieckiego trenera zdementował jakiś czas temu medialne spekulacje, ale prasa we Włoszech nie przestała spekulować na ten temat.

Przypomnijmy, że aktualnie szkoleniowcem mediolańczyków jest Stefano Pioli, mając kontrakt ważny z Milanem do końca czerwca 2021 roku.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

propu31 | 17.03.2020 16:27

Z nim, czy bez niego, AC Milan to takie bagno, jakich mało.
Szkoda i brakuje mi takiej ekipy z Maldinim, Nesta, Gattuso, Sheva, Rui Costa, Seedorf ehhhh piękne czasy

MarkosSalInas | 17.03.2020 18:58

I dobrze. Serie B czeka na AC Tottonero.

Posesivo | 18.03.2020 13:19

Zamiast próbować wychodzić z bagna krok po kroku jak Inter,to zatapiają się coraz bardziej...seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy