REKLAMA
REKLAMA

Piłkarze Atalanty poddani kwarantannie

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  16.03.2020 09:59
Piłkarze Atalanty poddani kwarantannie

Duvan Zapata  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
W związku z zakażeniami koronawirusem w drużynie Valencii, piłkarze Atalanty Bergamo zostali poddani kwarantannie. Oba zespoły zmierzyły się w rozegranym 10. marca meczu w Lidze Mistrzów.

Zespół z Hiszpanii poinformował w niedzielę, że dwóch pracowników klubu oraz trzech piłkarzy uzyskało pozytywny wynik badania na obecność COVID-19. Zarażeni zostali Ezequiel Garay, Eliaquim Mangala i Jose Gaya. Tylko ten ostatni wystąpił w ubiegły wtorek na Mestalla.

Mimo iż region Lombardii ma największy problem we Włoszech z koronawirusem, to do tej pory żaden piłkarz Atalanty nie został zarażony. W związku z tym w klubie z Bergamo podjęto decyzję, aby piłkarze zostali w domach i poddali się kwarantannie.

We włoskiej Serie A jedenastu piłkarzy zostało zakażonych koronawirusem - siedmiu z Sampdorii, trzech z Fiorentiny (w tym Bartosz Bereszyński) oraz jeden z Juventusu Turyn.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

AberTrainer | 16.03.2020 13:44

Przecież ci z Valencii zarazili się bo grali mecz w Mediolanie, kiedy jeszcze tyle o tym nie mówiono.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy