Wysoka wygrana Sassuolo

dodał: maaarcin  |  źródło: SerieA.pl  |  09.03.2020 20:24

Serie A

Oceń bukmachera i wygraj 150 złotych
W poniedziałkowym meczu 26. kolejki Serie A, Sassuolo nie sprawiło zawodu i pewnie 3:0 pokonało na własnym stadionie Brescię Calcio.

W pierwszej połowie Brescia postawiła rywalom trudne warunki i była nawet blisko objęcia prowadzenia. Dwukrotnie bardzo groźnie na bramkę Sassuolo uderzał Balotelli, ale dwoma świetnymi interwencjami popisał się Consigli.

Tymczasem tuż przed przerwą na prowadzenie wyszli gospodarze. Po podaniu Defrela, piłkę w polu karnym utrzymał Caputo i pewnym uderzeniem nie dał szans bramkarzowi.

W drugiej połowie Sassuolo pewnie kontrolowało wydarzenia na boisku i potwierdziło swoją wyższość nad rywalem. W 61. minucie po raz drugi na listę strzelców wpisał się Caputo, który pokonał bramkarza rywali mocnym uderzeniem pod poprzeczkę po podaniu Bourabii.

W 75. minucie na 3:0 podwyższył Jeremie Boga, który przeprowadził świetna indywidualną akcję i strzałem z około czternastu metrów umieścił piłkę w siatce.

US Sassuolo - Brescia Calcio 3:0 (1:0)

1:0 Caputo 45'
2:0 Caputo 61'