Sampdoria z trzema oczkami

dodał: Kejar  |  źródło: SerieA.pl  |  08.03.2020 16:54

Karol Linetty  |  fot. Grzegorz Wajda

Freebet 60zł bez depozytu z kodem GOAL
Gracze Sampdorii wygrali u siebie z Hellas 2:1. Dzięki tej wiktorii gospodarze opuścili strefę spadkową.

Jak wyglądała ta konfrontacja? Na pierwszego gola w tym spotkaniu czekaliśmy do 32. minuty. Wtedy to bramkę zdobył Zaccagni, który wykorzystał dośrodkowanie autorstwa Lazovicia.

Gospodarze nie rezygnowali jednak z uzyskania korzystnego dla siebie rezultatu. Najpierw w 77. minucie do wyrównania doprowadził Quagliarella.

Potem ten sam zawodnik skutecznie wykonał  zaś rzut karny. Ostatecznie piłkarze z Genui wygrali zatem 2:1.

Po stronie gospodarzy zagrali Bereszyński oraz Linetty, który wszedł na plac gry w 61. minucie. Pomocnik w doliczonym czasie gry został ukarany czerwonym kartonikiem. Po stronie gości na placu gry zameldował się Dawidowicz. Stępiński przesiedział zaś całą potyczkę na ławce rezerwowych.

Sampdoria - Hellas 2:1 (0:1)

0:1 Zaccagni 32'
1:1 Quagliarella 77'
2:1 Quagliarella 86' (k.)