REKLAMA
REKLAMA

Ramos: Zrealizowaliśmy nasz cel

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Marca  |  02.03.2020 07:21
Ramos: Zrealizowaliśmy nasz cel

Sergio Ramos  |  fot. Grigoriy Sisoev / Sputnik/Hepta/Sport Picture

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Kapitan Realu Madryt Sergio Ramos nie krył zadowolenia po niedzielnym zwycięstwie 2:0 z Barceloną w El Clasico. Doświadczony obrońca podkreślił, że jego drużyna zrealizowała cel, jakim było odzyskanie pierwszego miejsca w tabeli.

- To była wyjątkowa okazja by zagrać, u siebie przed naszymi kibicami i wielkim rywalem. To ważne trzy punkty, ale do końca sezonu jest jeszcze daleko - powiedział Ramos po zakończeniu spotkania.

- Pod koniec pierwszej połowy oddaliśmy nieco piłkę Barcelonie i postanowiliśmy grać nieco cofnięci. Nie wiem, czy było lepiej czy gorzej, ale taką decyzję podjęliśmy. Mieli piłkę, ale nie wypracowali sobie żadnych okazji - mówił obrońca Królewskich.

- W drugiej połowie zdecydowaliśmy się zmienić plan i naciskać na połowie przeciwnika. Zaczęliśmy stwarzać sytuacje, napieraliśmy i zdobyliśmy bramkę - stwierdził Ramos.

- Zdobyliśmy trzy punkty, ale nie była to piłka meczowa. Chcieliśmy ponownie połączyć się z naszymi kibicami i osiągnęliśmy nasz cel, jakim było odzyskanie prowadzenia w ligowej tabeli - dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
25.09 17:58