REKLAMA
REKLAMA

Spotkanie Sampdoria - Hellas przełożone

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  01.03.2020 21:29
Spotkanie Sampdoria - Hellas przełożone

Piłkarze Hellas Werona  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Kilka godzin po ogłoszeniu decyzji, że spotkanie UC Sampdorii z Hellasem Werona odbędzie się bez kibiców, podano kolejny komunikat w sprawie meczu. Ostatecznie potyczka podobnie jak inne starcie włoskiej ekstraklasy zaplanowane na ten weekend, została przełożona.

Odnotujmy, że z powodu epidemii koronawirusa, który dotknął północną część Włoch, zmarło już 30 osób. Z kolei ponad 1200 osób zostało zarażonych.

Podobnie jak wcześniejsze spotkania 26. kolejki, które nie doszły do skutku, tak i potyczka z udziałem genueńczyków i werończyków została przełożona na 13 maja. Warto jednak podkreślić, że kluby i władze Serie A wraz z rządem szukają rozwiązania, aby zaległe potyczki rozegrać we wcześniejszym terminie.

Sprzeciw w związku z rozegraniem spotkania bez udziału publiczności miał złożyć klub z Ligurii, argumentując to tym, że Sampdoria straciłaby atut gry rozgrywania meczu na swoim stadionie.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 11 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

_tripletta_ | 01.03.2020 21:44

Nie dziwię się właścicielowi Sampy.
Lega nie ma kompletnie planu na rozwiązanie tego problemu.
Kompletny chaos. TRAGIKOMEDIA, a w tle dramat.

BOYSSAN | 01.03.2020 21:47

Konsekwentna decyzja Lega Calcio . Czekamy na kolejne decyzje

Monochromatyczn | 01.03.2020 21:51

"Sprzeciw w związku z rozegraniem spotkania bez udziału publiczności miał złożyć klub z Ligurii, argumentując to tym, że Sampdoria straciłaby atut gry rozgrywania meczu na swoim stadionie."
- co na to tripletta? Nie dziwi się właścicielowi Sampy! No brawo! A Agnelliemu tak się przed chwilą dziwił, że popuścił kleksa. I Boyssan nie widzi spisku tylko konsekwencję. Jakoś gdy w newsie słowo "Juventus" podmienione jest na nazwę innego klubu, wraca u interistów rozum i rozsądek, jest nadzieja.

_tripletta_ | 01.03.2020 22:04

Jak dobrze zauważył właściciel Sampy. Dlaczego inni mogą sobie przekładać mecze, a oni nie mogą?
Skoro inni tak robią to dlaczego my mamy za to płacić?

Xavros | 01.03.2020 22:05

Monochromatyczny , ale dokładnie to jest konsekwencaj tego co piszemy.
Po odwołaniu meczu Juve z Interem , teraz żaden klub się nie zgodzi grać przy pustych trybunach, co tylko będzie pogłębiać problem z terminarzem.
Władze ligi niby chciały ratować wizerunek Serie A na siłę próbując przenieść derby Włoch, ale to ratowanie wizerunku dobyłoby się kosztem innych drużyn.
Bo nie da się w nieskończoność przekładać meczy , więc w końcu jakieś kluby musiałyby grać przy pustych stadionach.
Dlaczego Sampa miałaby się zgodzić na granie bez kibiców , kiedy władze ligi próbują na siłę umożliwić to w innych spotkaniach?

andi | 01.03.2020 22:12

Zakaz (do niedzieli włącznie) na m. in. rozgrywanie meczów piłkarskich, został nałożony z góry - przez rząd - do czego władze ligi musiały się dostosować. Natomiast ten mecz przełożyły władze Serie A, prawdopodobnie z uwagi na fakt, że jednym z uczestników jest klub wraz z kibicami wywódzącymi się z regionu "czerwonego" tj., Wenecji Euganejskiej i prawdopodobnie brak czasu na odpowiednie przygotowanie, był tego przyczyną.

BOYSSAN | 01.03.2020 23:12

Monochromatyzm

Myśle ze jesteś na tyle rozumny , ze odszukasz moj pierwszy komentarz z wczoraj w tej sprawie.

Napisałem ze decyzja Lega Calcio jest błędna i moim zdaniem , moim zdaniem podjęta pod wpływem zarządu Juve które naciskało na gre z kibicami.
I dalej pisałem , ze jeśli kolejne mecze będą konsekwentnie w lidze przekładane ( bo nikt nie chce grać bez kibiców ) to uznam ze Lega nie faworyzowała tylko jednego zespołu , chodziło mi o Juventus i nie mam problemu przyznać się do błędu , posypać głowę popiołem.
Mecz Sampy przełożony i pisze ze jest konsekwencja działania , czekam do następnej kolejki

Co jescze Ci wytłumaczyć Mono ?

Monochromatyczn | 01.03.2020 23:30

@BOYSSAN - dokładnie tak, pisałeś o faworyzowaniu jednej drużyny - konkretnie Juventusu i ani wiele poprzednio odwołanych spotkań, ani dzisiejsza decyzja dotycząca wszystkich imprez do (na razie) 8. marca nie jest wystarczającym powodem do przeprosin i zbiorowego posypania głowy popiołem przez interistów - ale czekamy cierpliwie, może potrzebujecie wydłużenia zakazu gier do maja żeby przeprosić.

elwariat | 01.03.2020 23:37

Mecz Juventus-Inter nie był pierwszym spotkaniem odwołanym ani jedynym w tej sprawie więc skąd te zarzuty w stronę Juventusu...gra bez kibiców to dalej jest ryzyko zarażenia bo ludzie z obsługi stadionów, sztaby trenerskie, piłkarze, sędziowie, ewentualnie ekipy telewizyjne (jakby były wpuszczone) to dalej są ludzie i mogą się zarazić. Piłkarze to ludziki z Fify więc ich to też dotyczy. Żaden klub nie jest faworyzowany ani dyskryminowany bo sytuacja jest napięta i rozwojowa w całym kraju. Każdy klub " siedzi na bombie" bo nie wie co przyniesie nowy dzień czy tydzień. Nie zapominajcie co jest skutkiem takiego stanu rzeczy. Tu chodzi o rzeczy wokoło sportowe i włodarze. Ligi też muszą się podporządkowywać do odgórnych dyrektyw więc atak na oficjeli Juventusu uważam za dziecinadę...

elwariat | 01.03.2020 23:42

To nie ludziki z fify*

BOYSSAN | 02.03.2020 10:39

@Monochromatyzm

Widzisz, potwierdzasz , ze nie czytasz ze zrozumieniem i cytując odwracasz sens wypowiedzi. No coz

Napisalem, ze potrzebuje dokładnie kolejnej kolejki i odwołanych w niej meczy , żeby stwierdzić , ze Lega działa konsekwentnie i nie faworyzuje ktorejs z druzyn.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
11.07 23:37