REKLAMA
REKLAMA

Gasperini dumny z drużyny

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  01.03.2020 18:18
Gasperini dumny z drużyny

Gian Piero Gasperini  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Szkoleniowiec Atalanty Bergamo Gian Piero Gasperini był dumny z postawy zespołu w wygranym 7:2 meczu z Lecce.

- Jesteśmy dumni, że jesteśmy w stanie walczyć i iść do przodu. Kiedy Lecce wróciło ze stanu 0:2 na 2:2, mogliśmy stracić kontrolę, ale postawialiśmy piłkę na środku boiska i kontynuowaliśmy naszą zwykłą grę - powiedział Gasperini.

- To były świetne bramki, stworzyliśmy sobie wiele sytuacji i wrócili do gry. Potem mogłem zdjąć Papu Gomeza i Josipa Ilicica, wprowadził Ruslana Malinovkyi'ego i Luisa Muriela, którzy są chętni, aby pokazać również co mogą zrobić - dodał.

- Mamy przewagę zajmując czwarte miejsce, chcemy ją utrzymać i w razie czego jeszcze ją powiększyć, bo chcemy wrócić do Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie - powiedział szkoleniowiec Atalanty.

Gasperini był również pytany, czy w przyszłym sezonie Atalanta może się włączyć do walki o mistrzowski tytuł. - To trudne. Być może przegramy o kilka meczów za dużo. Podczas gdy nasz cel to około 70 punktów, w przypadku Scudetto trzeba zbliżyć się do 90. Co roku podnosimy sobie poprzeczkę, więc będziemy tego próbować, ale drużyny, które zdobywały tytuł, są bardziej konsekwentnie niż my - dodał trener.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco