REKLAMA
REKLAMA

Rumenigge: Za długo przymykaliśmy oczy na takie incydenty

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: BBC  |  01.03.2020 10:42
Rumenigge: Za długo przymykaliśmy oczy na takie incydenty

Oprawa kibiców Bayernu podczas finału LM  |  fot. Przemysław Mamczak

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
W cieniu skandalicznego w powszechnej opinii zachowania grupy ludzi zajmujących miejsca w sektorze kibiców Bayernu Monachium odbyło się spotkanie aktualnych mistrzów Niemiec z TSG 1899 Hoffenheim. Było to podyktowane sprzeciwem wymierzonym we właściciela Wieśniaków, który dzięki swojemu sprytowi stał się większościowym właścicielem Hoffenheim, co nie jest standardem w Niemczech. Głos w tej kwestii zabrał dyrektor wykonawczy Bayernu.

- Jest mi wstyd w związku z tym, co miało miejsce. Szczególnie, że uderzyło to w Dietmara Hoppa. Piłka nożna ubrała się w złe szaty. Nadszedł moment, aby wszyscy w niemieckim futbolu stanęli w jednym szeregu. Długo przymykaliśmy oczy na tego typu incydenty, ale najwyższa pora z tym skończyć - mówił Karl-Heinz Rummenigge cytowany przez BBC Sport.

- Po tym, co się dzisiaj wydarzyło, musimy przemyśleć wszystko i musimy walczyć z patologiami na stadionach. Wszystko jest zarejestrowane przez monitoring, więc nie spoczniemy dopóki osoby odpowiedzialne za tego typu zachowanie nie zostaną pociągnięte do poniesienia konsekwencji. Tacy ludzie nie mają miejsca na stadionach piłkarskich - dodał przedstawiciel monachijczyków.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

24.10 12:52