REKLAMA
REKLAMA

Piłkarski Jackpot w Betclic rusza od początku!

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Goal.pl  |  28.02.2020 13:23
Piłkarski Jackpot w Betclic rusza od początku!

Legalny bukmacher Betclic

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Kolejna część piłkarskiego Jackpot w Betclic! W ubiegłym tygodniu jeden z graczy sięgnął po pełną pulę w wysokości 50 tysięcy złotych. Teraz rywalizacja rozpoczyna się od początku i legalny bukmacher Betclic przygotował pulę w wysokości 10 tysięcy złotych. Kwota ta zostanie rozdzielona wśród wszystkich użytkowników, którzy poprawnie wytypują osiem spotkań 24. kolejki PKO Ekstraklasy, która startuje już w piątek.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminAby skorzystać z tej promocji, użytkownik musi dołączyć do promocji na stronie Betclic i postawić wielokrotny kupon przedmeczowy z minimalną stawką 10 zł na wyniki dokładnie ośmiu meczów 24. kolejki PKO Ekstraklasy (w formacie 1x2), które rozegrane zostaną w dniach 28 lutego - 1 marca 2020 roku.


Przejdź na stronę Betclic


Użytkownicy, których kupon kwalifikujący się do tej promocji rozliczony zostanie jako wygrany, oprócz wygranej za kupon podzielą między siebie 10 tysięcy złotych bonusu. Jeżeli będziesz jedyny, otrzymasz całość.

W przypadku, gdy żaden z kwalifikujących się kuponów nie zostanie rozliczony jako wygrany, bonus nie zostanie przyznany. W efekcie zwiększona zostanie pula kolejnej promocji.

Warto również pamiętać, że otrzymany bonus musi zostać obrócony 6 razy przy minimalnym kursie 2.00 w ciągu 7 dni od jego przyznania.

To jednak nie wszystko!

Pobij Footroola i odbierz bonusJackpot w Betclic


Każdy, kto weźmie udział w akcji Piłkarski Jackpot może zgarnąć bonus w wysokości 10 złotych. Co trzeba zrobić? Wystarczy trafnie wytypować więcej spotkań niż Footrool. Poniżej prezentujemy jego kupon.

Jackpot w Betclic


Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy