Pewna wygrana i siedem goli Atalanty!

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: SerieA.pl  |  01.03.2020 16:55

Serie A  |  Serie A

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Gracze Lecce przegrali z Atalantą 2:7. Najwięcej trafień dla gości zanotował Zapata, który w tej potyczce trzykrotnie wpisywał się na listę strzelców.

Po 22. minutach wydawało się, że wszystko w tym meczu idzie zgodnie z przewidywaniami ekspertów. Najpierw niefortunnie interweniował Donati, który skierował piłkę do własnej siatki.

Kilka minut potem bramkę dla klubu z Bergamo zdobył również Zapata i goście prowadzili dwoma trafieniami.

Gospodarze jednak nie rezygnowali. Najpierw beniaminek zdobył trafienie kontaktowe. Gola strzelił Saponara, który popisał się precyzyjnym uderzeniem.

Potem zrehabilitował się natomiast Donati, który celnie przymierzył z dystansu.

Druga połowa lepiej rozpoczęła się dla przyjezdnych. W 47. minucie na listę strzelców wpisał się bowiem Ilicić. Siedem minut potem trafił zaś Zapata.

Kolumbijczyk nie zamierzał jednak na tym poprzestawać. W 62. minucie zdobył trzeciego swojego gola, a piątego dla ekipy z Bergamo. Stało się jasne, że tutaj niespodzianki po prostu nie będzie.

W końcówce goście zdobyli kolejne dwa gole. Bramkarza beniaminka pokonywali kolejno Muriel oraz Malinovsky. Finalnie Atalanta wygrała zatem 7:2.

Lecce - Atalanta 2:7 (2:2)

0:1 Donati 17' (sam.)
0:2 Zapata 22'
1:2 Saponara 29'
2:2 Donati 40'
2:3 Ilicić 47'
2:4 Zapata 54'
2:5 Zapata 62'