REKLAMA
REKLAMA

Corluka przedłużył umowę z Lokomotiwem Moskwa

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ASInfo  |  25.02.2020 11:56
Corluka przedłużył umowę z Lokomotiwem Moskwa

Piłkarze Lokomotiwu Moskwa  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Vedran Corluka przedłużył umowę z Lokomotiwem Moskwa - poinformowali trzykrotni mistrzowie Rosji na swojej oficjalnej stronie.

Reprezentant Chorwacji parafował kontrakt, obowiązujący do końca czerwca 2021 roku.

- Chęć przedłużenia umowy była wzajemna. Po obu stronach nastąpił ruch ku sobie w celu osiągnięcia kompromisu. Dyskusja zajęła kilka minut. Kwestie finansowe zostały również bardzo szybko ustalone - podkreślił Wasilij Kiknadze.

- Vedran jest jak starszy brat dla młodszych zawodników. To znakomity piłkarz oraz lider na boisku i w szatni. Mamy nadzieję, że wykorzystamy jego doświadczenie z korzyścią dla zespołu - dodał dyrektor generalny Parowozów.

- Bardzo się cieszę, że będę nadal bronić barw Lokomotiwu. Negocjacje trwały tylko kilka minut. Chcę podziękować kierownictwu klubu, który chciał, żebym został. To jest najważniejsze - przyznał Corluka po złożeniu stosownych podpisów.

- Lokomotiw polubiłem od pierwszego roku ze względu na klub, miasto i kibiców. Jeśli wszystko się powodzi, po co coś zmieniać. Nie wyobrażam siebie teraz w innym zespole i chciałbym zakończyć karierę w Lokomotiwie - podsumował Corluka.

Parowozy, których barw bronią również Grzegorz Krychowiak i Maciej Rybus, zajmują po rundzie jesiennej piąte miejsce w tabeli rozgrywek rosyjskiej Priemjer Ligi.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco