Szczęśliwy remis Bolonii z Udinese

dodał: maaarcin  |  źródło: SerieA.pl  |  22.02.2020 16:58

Serie A

Oceń bukmachera i wygraj 150 złotych
W pierwszym sobotnim spotkaniu 25. kolejki Serie A, Bologna szczęśliwie zremisowała 1:1 przed własną publicznością z Udinese Calcio.

W roli faworyta do sobotniego spotkania przystępowali gospodarze, którzy jeszcze niedawno mogli pochwalić się serią trzech kolejnych ligowych wygranych. Za rywala mieli natomiast zespół, który w Serie A nie wygrał od pięciu kolejek.

Po pierwszej połowie w dobrych nastrojach mogli być jednak tylko goście z Udine, którzy w 33. minucie objęli prowadzeni Po dośrodkowaniu Rodrigo De Paula z prawej strony boiska, najwyżej w polu karnym wyskoczył Stefano Okaka i ładnym uderzeniem głową nie dał szans bramkarzowi Bolonii.

W drugiej połowie Udinese długo skutecznie broniło dostępu do własnej bramki i wydawało się, że zanotuje upragnione przełamanie. Tak się jednak nie stało, bowiem Bologna uratowała jeden punkt w doliczonym czasie gry. Po dośrodkowaniu Takehiro Tomijasu, piłka trafił w polu karnym pod nogi Rodrigo Palacio, który z czterech metrów trafił do siatki.

Bologna FC - Udinese Calcio 1:1 (0:1)