Roma wyraźnie lepsza od Lecce

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: SerieA.pl  |  23.02.2020 19:52

Edin Dzeko  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Gracze Romy wygrali u siebie z Lecce 4:0. To pierwsze zwycięstwo gospodarzy - w Serie A - od 19 stycznia.

Jak wyglądała ta konfrontacja? Na pierwszego gola w stolicy Włoch czekaliśmy do 13. minuty. Wtedy to trafienie zanotował Under, który wykorzystał zagranie od Mkhitaryana.

Do przerwy gospodarze prowadzili ze swoimi rywalami 2:0. W 37. minucie bramkę dla Romy zdobył sprytnym uderzeniem Mkhitaryan.

Piłkarze Romy nie zamierzali jednak na tym poprzestawać. W 69. minucie kolejnego gola dla tego klubu zdobył na raty Dzeko, który skutecznie dobił swój pierwszy strzał.

W 80. minucie precyzyjnie przymierzył natomiast Kolarov i było już 4:0. Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i Roma pewnie pokonała swoich dzisiejszych rywali.

Roma - Lecce 4:0 (2:0)