REKLAMA
REKLAMA

Rebić: W końcu mogę grać regularnie

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  19.02.2020 11:01
Rebić: W końcu mogę grać regularnie

Ante Rebić  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Napastnik Milanu Ante Rebić nie kryje zadowolenia, że w końcu otrzymał szansę regularnych występów w zespole Rossonerich. Chorwat w pełni ją wykorzystuje, bowiem w ostatnich sześciu spotkaniach Serie A zdobył dla zespołu pięć bramek.

- W końcu mam okazję grać regularnie i pokazywać moje umiejętności - powiedział Rebić. - Na szczęście wszystko jest teraz w porządku. Nigdy nie było dla mnie trudniej grać we Włoszech niż w Niemczech. Po prostu nie miałem odpowiedniej okazji. Kiedy mam taką szansę, to w większości przypadków ją wykorzystuję - dodał Chorwat.

W zespole Milanu od początku roku ma okazję występować u boku doświadczonego Zlatana Ibrahimovicia. - Zaledwie kilka dni temu moja siostra przysłała mi wycinek gazety z 2012 roku, w której napisano, że jest moim ulubionym zawodnikiem. To prawdziwa przyjemność z nim grać, zobaczyć jego jakość i doświadczenie. Bardzo nam pomaga - powiedział Rebić.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

propu31 | 19.02.2020 12:44

Jest cienki, jak cały Milan.
Rebic z reprezentacji, to dopiero kocur. Niestety tutaj schodzi poziom Milan

zecer | 19.02.2020 13:06

Wiadomo, jacy koledzy, taki poziom, ściągają go w dół i tyle. Zmiana klubu i partnerów odwróci całą sytuacje, to jest świetny piłkarz potrzebuje odrobinę wsparcia.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy