REKLAMA
REKLAMA

Ausilio z porozumieniem ws. nowego kontraktu?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: La Repubblica  |  18.02.2020 11:25
Ausilio z porozumieniem ws. nowego kontraktu?

Kibice Interu  |  fot. SPORT PICTURES

Oceń bukmachera i wygraj 150 złotych
Według doniesień La Repubblica sternicy Interu  Mediolan zawarli porozumienie z Piero Ausilio w sprawie przedłużenia umowy do czerwca 2022 roku. Obecny kontrakt 45-latka wygasa z klubem z Lombardii z końcem czerwca tego roku.

Ostatnio porażka Czarno-niebieskich z SS Lazio w meczu ligowym mogła sprawić, że prezydent klubu mógł stracić wiarę do obecnych współpracowników. Okazuje się jednak, że Steven Zheng wyraża cały czas mocno liczy na obecną grupę ludzie pracujących w Interze.

W związku z powyższym sternik Nerazzurrich wydaje się być gotowy na prowadzenie rozmów ze swoimi zaufanymi ludźmi w sprawie nowych kontraktów.

Najnowsze medialne doniesienia wskazują, że Ausilio pracujący w mediolańskim klubie od 1998 roku już zgodził się na parafowanie nowej umowy. Przypomnijmy, że Włoch w 2014 roku został mianowany na dyrektora sportowego Interu.

Tym samym wszystko wskazuje na to, że to Ausilio będzie pracował nad przedłużeniem umów takich zawodników jak między innymi: Marcelo Brozvić, Stefa De Vrij, czy Lautaro Martinez.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco