Atalanta ograła Romę

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: SerieA.pl  |  15.02.2020 22:49

Serie A  |  Serie A

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
W jednym z najciekawiej zapowiadających się spotkań 24. kolejki Serie A, Atalanta Bergamo pokonała przed własną publicznością 2:1 Romę. Dzięki tej wygranej podopieczni Gian Piero Gasperiniego umocnili się na czwartym miejsc w tabeli.

Na pierwszą bramkę w meczu rozgrywanym na Stadio Atleti Azzuri d'Italia kibice czekali do końcówki pierwszej połowy. Fatalny błąd jednego z obrońców Atalanty wykorzystał Edin Dzeko, który odebrał piłkę, a następnie mocnym uderzeniem sprzed pola karnego pokonał Golliniego.

Druga połowa świetnie rozpoczęła się jednak dla Atalanty, która już w 50. minucie doprowadziła do wyrównania. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zagraniu głową Berata Djimsitiego, piłkę w bramce z bliska umieścił Jose Luis Palomino.

Dziewięć minut później Atalanta była już na prowadzeniu! Kilka chwil po wejściu na boisku pięknym uderzeniem do siatki Romy trafił Mario Pasalić. Jak się okazało było to trafienie na wagę trzech punktów.

Atalanta Bergamo - AS Roma 2:1 (0:1)