REKLAMA
REKLAMA

Santo jeszcze bez oferty ws. nowej umowy

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: The Mirror  |  14.02.2020 09:34
Santo jeszcze bez oferty ws. nowej umowy

Piłka Premier League  |  fot. Nike

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Dzisiaj wieczorem w meczu w ramach angielskiej ekstraklasy Wolverhampton Wanderers zmierzy się na swoim stadionie z Leicester City. Tymczasem w trakcie ostatniej konferencji prasowej z udziałem menedżera Wilków światło dzienne ujrzała wiadomość, że Portugalczyk nie otrzymał jeszcze propozycji nowej umowy.

Nuno Espirito Santo ma kontrakt ważny z Wolverhampton do końca czerwca 2021 roku. Tym samym za nieco ponad rok wygasa aktualna umowa 46-latka z przedstawicielem Premier League.

- Na dzisiaj żadnej propozycji w sprawie nowego kontraktu nie było. W każdym razie mam jeszcze ważną umowę. Nie podpiszę sam swojego kontraktu. To nie zależy tylko ode mnie - mówił opiekun Wilków cytowany przez The Mirror.

- Muszę przyznać, że zaaklimatyzowałem się w tym miejscu. Jestem oddany swojej pracy, bo to moje życie. Jestem bardzo szczęśliwy, dając z siebie wszystko jako trener - dodał Nuno Espirito Santo.

Po rozegraniu 25 meczów ligowych Wolverhampton plasuje się na dziewiątej pozycji w ligowej klasyfikacji, legitymując się dorobkiem 35 punktów na koncie.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

redsik | 14.02.2020 17:55

Przedłuży, Wolves to ciekawy projekt i podejrzewam, że będzie chciał kontynuować to.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy