REKLAMA
REKLAMA

Allianz przedłużył współpracę z Juventusem

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  13.02.2020 16:16
Allianz przedłużył współpracę z Juventusem

Piłkarze Juventusu  |  fot. Grzegorz Wajda

ZAKŁAD BEZ RYZYKA 50pln (zwrot na konto depozytowe)
Juventus FC poinformował za pośrednictwem swojej strony internetowej i mediów społecznościowych, że przedłużył swoją dotyczącą umowę związaną ze współpracą z firmą Allianz. Dzięki tego typu rozwiązaniu na konto ekipy z Piemontu wpłynie w ciągu najbliższych 10 lat 103,1 miliona euro.

W związku z przedłużeniem współpracy Juve z niemieckim przedsiębiorstwem ubezpieczeniowym nazwa stadionu Bianconerich nie ulegnie zmianie w ciągu najbliższych dziesięciu lat. Loga Allianz będą widoczne na meczach Juventusu w trakcie rozgrywek Serie A, Coppa Italia. Warto zaznaczyć, że niemieckie konsorcjum zadeklarowało się też do sponsorowania kobiecej drużyny Juve.

- Cieszymy się, że przedłużona została nasza współpraca z firmą Allianz, jedną z najbardziej aktywnych globalnych marek w branży sportowej - powiedział Giorgio Ricci, dyrektor ds. Przychodów w Juventusie.

- Ta umowa, która określa szerszy zakres praw, będzie widoczna każdego dnia na boisku treningowym i podczas dni meczowych, a także pozwala nam zakomunikować, że nasz stadion będzie obiektem Allianz do 30 czerwca 2030 r. - dodał przedstawiciel Bianconerich.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
29.03 13:08