Parma szczęśliwie remisuje z Cagliari

dodał: maaarcin  |  źródło: SerieA.pl  |  01.02.2020 20:01

Giovanni Simeone  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj 150 złotych
Podziałem punktów zakończyło się sobotnie spotkanie 22. kolejki na Sardegna Arena. Miejscowe Cagliari Calcio zremisowało 2:2 z Parmą.

Pierwsza bramka sobotniego spotkania padła w 19. minucie. Płaskie dośrodkowanie Giovanniego Simeone wykorzystał nabiegający na pierwszy słupek Joao Pedro, wyprowadzając Cagliari na prowadzenie.

Gospodarzom nie udało się go jednak utrzymać do końca pierwszej połowy. W 42. minucie do wyrównania doprowadził Juraj Kucka, który wykorzystał dośrodkowanie Gaston Brugmana z prawej strony boiska.

W 53. minucie Cagliari powinno objąć prowadzenie, ale rzutu karnego nie zdołał wykorzystać Joao Pedro. Kilka chwil później piłka wylądowała jednak w bramce Parmy. Szybką akcję i podanie Luki Pellegriniego strzałem z najbliższej odległości wykorzystał Simeone.

Wynik długo nie ulegał zmianie i wydawało się, że trzy punkty trafią na konto Cagliari. Tak się jednak nie stało, bowiem w czwartej minucie doliczonego czasu gry do wyrównania doprowadził Andreas Cornelius, strzałem głową wykorzystując dośrodkowanie Jasmina Kurticia.

Cagliari Calcio - FC Parma 2:2 (1:1)

1:0 Joao Pedro 19'