REKLAMA
REKLAMA

Zieliński: Wiele zawdzięczam Sarriemu, ale chce go pokonać

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Rai Sport  |  26.01.2020 09:38
Zieliński: Wiele zawdzięczam Sarriemu, ale chce go pokonać

Piotr Zieliński  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Bardzo ciekawie zapowiada się dzisiaj potyczka SSC Napoli z Juventusem FC. Przed tym spotkaniem głos zabrał Piotr Zieliński, którzy przekonywał, że wiele zawdzięcza trenerowi Maurizio Sarriemu, ale będzie chciał go pokonać dzisiaj wieczorem.

- Z trenerem Sarrim mam wiele przyjemnych wspomnień, ponieważ sprawił, że graliśmy ładną dla oka piłkę nożna. Kibice o tym nie zapomnieli. W każdym razie teraz jest w Juve, więc to jest powód, przez który kibice przestali go szanować - mówił reprezentant Polski w rozmowie z Rai Sport.

- Miałem okazję pracować z Sarrim także w Empoli. Dawno się już jednak z nim nie wiedziałem, więc może teraz pojawi się szansa na rozmowę - dodał Zieliński.

- To właśnie trener Sarri ściągnął mnie do Napoli. Jestem mu zatem bardzo wdzięczny. To świetny fachowiec. Jesteśmy jednak teraz w dwóch różnych ekipach, więc chcę go pokonać - powiedział Polak.

- Wiemy jaka otoczka jest wokół tego meczu. Wiemy jak wielką wagę do tego spotkania przywiązują nasi kibice. Chcemy zatem sprawić im trochę radości - skwitował Zieliński.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Gatz | 26.01.2020 16:57

Zmieńcie tytuł bo  błąd ortograficzny razi w oczyseriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy