Bologna z kompletem

dodał: Kejar  |  źródło: SerieA.pl  |  25.01.2020 16:53

Łukasz Skorupski  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj 150 złotych
Gracze SPAL przegrali z Bologną 1:3. W barwach gospodarzy pierwszą połowę rozegrał Cionek, a cały mecz Reca. Salamon przesiedział potyczkę na ławce rezerwowych. Natomiast Skorupski zagrał zaś 90 minut dla przyjezdnych.

Co działo się w tym spotkaniu? Gospodarze objęli prowadzenie w 23. minucie. Bramkę - z rzutu karnego - zdobył Petagna.

Zawodnicy ekipy z Ferrary nie cieszyli się jednak długo z tego korzystnego dla siebie rezultatu. W 24. minucie niefortunnie interweniował bowiem Vicari, który skierował piłkę do własnej siatki.

W drugiej połowie lepiej radzili sobie przyjezdni. W 59. minucie ładnym uderzeniem popisał się Barrow i było 2:1 dla Bologny.

Rezultat tej potyczki na 3:1 dla gości ustalił kilka minut potem Poli, który skorzystał z podania od Soriano i z bliskiej odległości wpakował futbolówkę do siatki.

SPAL - Bologna 1:3 (1:1)

1:0 Petagna 23'
1:1 Vicari 24' (sam.)
1:2 Barrow 59'