REKLAMA
REKLAMA

Allegri bez pośpiechu w poszukiwaniu pracy

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  20.01.2020 11:05
Allegri bez pośpiechu w poszukiwaniu pracy

Massimiliano Allegri  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Menedżer włoskiego szkoleniowca Massimiliano Allegriego przyznał, że jego klientowi nie spieszy się z wyborem następnej pracy.

Allegri pozostaje obecnie bez klubu, po tym jak zdecydował się na rozstanie z Juventusem po zakończeniu ostatniego sezonu. Włoch nie powinien mieć żadnych problemów ze znalezieniem nowego pracodawcy, ale nie zamierza się z tym spieszyć.

- Nie sądzę, aby Allegri wrócił szczególnie szybko. Mówi, że intensyfikuje swoje lekcje angielskiego, ale nie jestem tego taki pewien! Żarty na bok, cieszy się, że ma rok wolnego. Czasami trzeba się zatrzymać i spojrzeć na sprawy z innej perspektywy. Jestem pewny, że od przyszłego sezonu będzie szczęśliwy, że będzie mógł wrócić do pracy - powiedział Giovanni Branchini.

Branchini pytany, czy Allegri ma większe szanse na podjęcie kolejnej pracy we Włoszech, czy za granicą odpowiedział: - Trudno powiedzieć, bo wiele zależy od tego, jak niektóre kluby będą radziły sobie w Lidze Mistrzów. W tym momencie, byłoby to po prostu bezpodstawne spekulacje - dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy