REKLAMA
REKLAMA

Emre Can na celowniku Evertonu

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: La Gazzetta dello Sport  |  18.01.2020 10:01
Emre Can na celowniku Evertonu

Emre Can  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Według najnowszych doniesień La Gazzetta dello Sport na celowniku Evertonu znalazł się Emre Can. Zwolennikiem pozyskania reprezentanta Niemiec do ekipy z Premier League jest Carlo Ancelotti, którego zdaniem doświadczony pomocnik może być cennym wzmocnieniem. Warto zaznaczyć, że w przeszłości Emre Can bronił już barw drużyny z Anglii, grając w Liverpoolu FC.

Przypomnijmy, że pomocnik Juve nie znalazł się w kadrze turyńskiej drużyny na fazę grupową Ligi Mistrzów. Medialne doniesienia wskazywały ostatnio, że Emre Can miał się spotkać z władzami klubu z Piemontu, aby omówić swoją przyszłość.

Tymczasem najnowsze informacje środków masowego przekazu sugerują, że 26-latka chce pozyskać Everton. Oficjalna propozycja w sprawie transferu ma być przedstawiona w najbliższych dniach.

Przypomnijmy, że latem Juventus miał już okazję współpracować z klubem z Goodison Park, gdy sprzedał do tej ekipy Moise Keana. Kontrakt Emre Cana z aktualnymi mistrzami Włoch obowiązuje do czerwca 2022 roku.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

kubaFR | 18.01.2020 13:02

Chyba mu zycie nie mile jesli chce isc do evertonu

Ren87 | 18.01.2020 14:42

Mądry po szkodzie
Powinien gorzko żałować decyzji
o odejściu z Liverpoolu

Hanolus | 18.01.2020 14:58

On był za słaby na Liverpool także dobrze dla obu stron, że odszedł. Tylko zły klub sobie wybrał bo na Juventus też jest za słaby.
Everton, West Ham, Leverkusen, Schalke to są zespoły na jego poziom, Loew powinien się w końcu opamiętać i przestać powoływać tego zawodnika do kadry bo to nie ma sensu.

andi | 18.01.2020 15:23

@Hanolus
Popieram. Sam Emre za wysoko się ceni. Nie wiem, co widzieli w nim w Juve, że go podpisali, chyba tylko to, że był do wyjęcia za darmo. W rzeczywistości wychodzi bardzo drogo, bo trzeba mu sporo płacić, a nic nie daje zespołowi. Jego same chęci to za mało, na tym szczeblu potrzebne są jeszcze odpowiednie umiejętności.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
28.09 23:18
28.09 18:53